Crystal Ring Case pansarförsett hybridfodral + magnetisk hållare
- Skyddsfodral i hybridutförande
- Design i två delar - Det stöttåliga TPU-fodralet förstärks med ett styvt överlägg av polykarbonat (PC).
- Inbyggd ringhållare - En praktisk ringhållare är integrerad i skalets baksida, vilket möjliggör säker hantering av telefonen och gör det möjligt att fästa den i magnetiska bilhållare.
- Inre skydd - Ett unikt mönster inuti tillbehöret förbättrar värmeavledningen och fördelar slagkraften optimalt.
- Hållbart och långlivat - Kvalitetsmaterial säkerställer att skyddet är hållbart samtidigt som det ger ett utmärkt skydd för din smartphone.
- Upphöjda kanter - Tillbehörets något upphöjda kanter skyddar skärmen och kameralinsen ytterligare.
- Exakt utskärning - Dessa funktioner säkerställer enkel åtkomst till alla viktiga portar.
- Skydd mot smuts - De integrerade knapparna hjälper till att förhindra att smuts tränger in i fodralet.
OBS: Produkten som visas på bilden fungerar endast som referens. Det kan förekomma variationer i den mottagna produkten när det gäller utskärningen för kameraön.
Specifikation:
- Namn: Kristall ringfodral
- Material: TPU+PC
- Ytterligare funktioner: tvådelad konstruktion
Artikelnummer: API-HUR-125062



















