Ring Case: ett silikonfodral med stöd för fingrarna
Letar du efter ett sätt att övervaka din smartphone medan du arbetar på din dator? Tittar du ofta på videor eller deltar i videochattar? Ring Case silikonfodral med fingerstöd är en praktisk lösning. Detta funktionella fodral innehåller ett fingergrepp som också fungerar som ett stativ. Metalldetaljerna gör det möjligt att förvara fodralet i en magnetisk hållare utan att behöva använda ytterligare fästelement.
360-graders roterande handtag
Din telefon kan placeras horisontellt eller vertikalt. Ringfodralet i silikon har ett fingerstöd som tillåter full rotation. Denna design gör det enkelt att använda din smartphone och ger ett bekvämt grepp under både video- och röstsamtal.
Ett färgstarkt smartphone-fodral för kräsna kunder
Även om fingerstödet är en anmärkningsvärd egenskap hos detta fodral, bör dess grundläggande fördelar inte förbises. Den robusta konstruktionen av mjuk men ändå hållbar silikon, livfulla färgalternativ och en exakt passform med den valda smartphonemodellen är ytterligare funktioner som sticker ut. Ring Case silikonfodral med fingerstöd garanterar både bekväm användning av enheten och ett iögonfallande utseende.













