AmazingThing Radix skyddsfolie för Apple Watch Series 11 42 mm
AmazingThing Radix skärmskydd är speciellt utformat för 42mm Apple Watch Series 11. Det innehåller en installationsram som möjliggör en snabb, exakt och bubbelfri applicering. Den oleofoba beläggningen minimerar fingeravtryck, medan den höga beröringskänsligheten säkerställer en sömlös användarupplevelse. Filmen är mycket transparent och motståndskraftig mot repor, vilket ger ett effektivt skydd mot dagligt slitage.
Specifikation av produkten:
- Varumärke: AmazingThing
- Modell: AmazingThing Radix Film
- Kompatibilitet: Apple Watch Series 11 42mm
- Material: HD Radix skyddsfilm
- Beläggning: oleofob
- Färg: transparent
- Storlek: 42 mm
Huvudegenskaper hos AmazingThing Radix-folie:
- Enkel installation: installationsramen säkerställer korrekt positionering av filmen och minimerar risken för bubblor.
- Hög HD-klarhet: filmen bibehåller en klar, sharp display utan att påverka skärmkvaliteten.
- Exceptionell ly hördhet: ger dubbelt så hög jämnhet och känslighet jämfört med vanliga skärmskydd.
- Fingeravtrycksskydd: den oleofoba beläggningen hjälper till att minska fläckar och förenklar rengöring.
- Reptålighet: förbättrad hållbarhet skyddar skärmen från mindre skador.
Enkel installation med positioneringsverktyg
Den medföljande monteringsramen förenklar appliceringsprocessen, säkerställer korrekt placering av filmen och minskar potentiella feljusteringar.
HD Radix med hög klarhet
Filmen ger utmärkt bildskärpa samtidigt som den bevarar den ursprungliga klarheten hos Apple Watch Series 11-skärmen.
Exceptionell känslighet för beröring
Ytan ger en naturlig och flytande upplevelse som är mycket lik känslan på originalskärmen.
Anti-fingeravtrycksskydd
Den oleofoba beläggningen hjälper till att minimera synligheten för streck, vilket gör det lättare att hålla en ren film under hela day.
Ökad motståndskraft mot repor
Folien ger ett effektivt skydd mot mindre repor, t.ex. från nycklar och andra vanliga föremål.





















