Hoppa till huvudinnehållHoppa till sök
  • ⭐ Leverans 1-2 dagar
  • ⭐ 365 dagars öppet köp
  • ⭐ Frakt 49kr *
24 logo
  • klarna
Öronkuddar till Jabra Elite 45h / Evolve2 65 UC - Svart

Öronkuddar till Jabra Elite 45h / Evolve2 65 UC - Svart

Pris: 139 kr
Just nu har vi bara 2 kvar av denna produkt
  • Pricerunner

  • prisjakt

Beskrivning

Bekväm passform och förbättrad komfort för Jabra-headset



  • Ergonomisk utformning som följer örats naturliga form

  • Luftigt meshmaterial som ger behaglig användning över tid

  • Enkel montering med slitstark konstruktion


Dessa öronkuddar till Jabra Elite 45h och Evolve2 65 UC är framtagna för att ge hög komfort vid daglig användning, oavsett om det gäller arbete, samtal eller musik. Den ergonomiska designen gör att öronkuddarna anpassar sig efter öronen och minskar tryck, vilket ger en avslappnad känsla även under längre sessioner.

Det ventilerande meshmaterialet med sportinspirerad struktur bidrar till god luftcirkulation och en mjuk kontakt mot huden. Samtidigt ger kuddarna effektiv ljuddämpning som hjälper till att skapa en mer fokuserad och behaglig lyssningsupplevelse.

Hållbart material för dagligt bruk


Materialet är mjukt, andningsbart och anpassat för frekvent användning utan att tappa form. Monteringen är smidig och gör det enkelt att ersätta slitna originalkuddar, vilket ger headsetet förnyad komfort och funktion.

Specifikation
- Kompatibilitet: Jabra Elite 45h / Evolve2 65 UC
- Material: Ventilerande mesh
- Egenskaper: Ergonomiska, luftiga och ljuddämpande
- Montering: Enkel installation
- Färg: Svart
Artikelnummer: 126578

Prishistorik

Recensioner

  • ⭐ Leverans 1-2 dagar
  • ⭐ 365 dagars öppet köp
  • ⭐ Frakt 49kr *