Crystal Ring Case pansarförsett hybridfodral + magnetisk hållare
- Skyddsfodral i hybridutförande
- Design i två delar - Stöttåligt TPU-fodral förstärkt med ett styvt överlägg av polykarbonat (PC).
- Inbyggd ringhållare - En praktisk ringhållare är integrerad på baksidan av fodralet och kan användas för att hålla telefonen stadigt i handen. Den gör det också möjligt att fästa den i en magnetisk bilhållare.
- Internt skydd - Ett specialiserat mönster inuti tillbehöret främjar värmeavledning och hjälper till att fördela slagkraften effektivt.
- Hållbart och pålitligt - Högkvalitativa material säkerställer att skyddet håller länge och ger ett utmärkt skydd för din smartphone.
- Upphöjda kanter - Tillbehörets något upphöjda kanter ger extra skydd för skärmen och kameralinsen.
- Exakta utskärningar - Dessa ger enkel åtkomst till alla nödvändiga portar.
- Skydd mot smuts - De integrerade knapparna förhindrar att smuts tränger in under locket.
OBS: Den produkt som visas på bilden är endast avsedd som referens. Faktiska produkter kan skilja sig åt när det gäller utskärningen för kameraön.
Specifikation:
- Namn: Kristall ringfodral
- Material: TPU+PC
- Ytterligare funktioner: tvådelad konstruktion
Artikelnummer: API-HUR-125430



















